KETCHUP BLAGI 20G PODRAVKA
Najniža danas
0,13 €
6,50 €/kg · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,13 €6,50 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 0,13 € (3.10.)
0,13 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850104256981. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,13 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. KETCHUP 500 g BLAGI PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,49 €2,98 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 310 G ZIK ZAK PODRAVKAnajniže u KTC-u 1,99 €6,42 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 1000 G PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 2,09 €2,09 €/kg
- PODRAVKA KEČAP BLAGI 310g PODRAVKAnajniže u Kauflandu 1,49 €4,81 €/kg
- PODRAVKA 5KG PODRAVKA KETCHUP BLAGInajniže u Metrou 9,90 €1,98 €/kg