5KG PODRAVKA KETCHUP BLAGI
9,90 €
1,98 €/kg · u 3 lanca
u Metrou
Prosječna
13,11 € 3 lanca
Najviša
15,44 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 2.8. do 3.10.
Po lancima
- Metro 9,90 €1,98 €/kg
- Jadranka 13,99 €2,80 €/kg
- Djelo Vodice 15,44 €3,09 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104268908. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Metro
-
9,90 €
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Jadranka
-
13,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Djelo Vodice
-
15,44 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. KETCHUP 500 g BLAGI PODRAVKAnajniže u Stridonu 1,49 €2,98 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 310 G ZIK ZAK PODRAVKAnajniže u KTC-u 1,99 €6,42 €/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 1000 G PODRAVKAnajniže u Studencu akcija 2,09 €2,09 €/kg
- PODRAVKA KEČAP BLAGI 310g PODRAVKAnajniže u Kauflandu 1,49 €4,81 €/kg
- KETCHUP BLAGI 20G PODRAVKAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,13 €6,50 €/kg