KETCHUP BLAGI 20G PODRAVKA
Lowest today
€0.13
€6.50/kg · in 1 chain
at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Djelo Vodice €0.13€6.50/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 5 days we hold: €0.13 (3 Oct)
€0.13
29 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 03850104256981. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Djelo Vodice
-
€0.13 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. KETCHUP 500 g BLAGI PODRAVKAlowest at Stridon €1.49€2.98/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 310 G ZIK ZAK PODRAVKAlowest at KTC €1.99€6.42/kg
- PODRAVKA KONZERVIRANO KETCHUP BLAGI 1000 G PODRAVKAlowest at Studenac promotion €2.09€2.09/kg
- PODRAVKA KEČAP BLAGI 310g PODRAVKAlowest at Kaufland €1.49€4.81/kg
- PODRAVKA 5KG PODRAVKA KETCHUP BLAGIlowest at Metro €9.90€1.98/kg