Čokolešnik 200 g
1,59 €
7,95 €/kg · u 9 lanaca
u Ribolu
Prosječna
2,41 € 9 lanaca
Najviša
2,59 € u lancu Jadranka
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,59 €7,95 €/kg
- Kauflandakcija 1,99 €9,95 €/kg
- Jadranka 2,59 €12,95 €/kg
- KTC 2,59 €12,95 €/kg
- Konzum 2,59 €12,95 €/kg
- Plodine 2,59 €12,95 €/kg
- Spar 2,59 €12,95 €/kg
- Studenac 2,59 €12,95 €/kg
- Tommy 2,59 €12,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104245053. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,59 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 099, 3.10.2026. (Žuljanska 1 Dubrovnik)
- Kaufland
-
1,99 €; akcija je počela prije naših zapisa (-23%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Jadranka
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
2,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
2,59 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
2,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- LINO DJECJA HRANA COKOLESNIK 950 Gnajniže u Tommyju akcija 3,69 €3,88 €/kg
- LINO DJECJA HRANA COKOLESNIK 450 Gnajniže u Stridonu 3,39 €7,53 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 380 g PODRAVKA (8)najniže u Stridonu 2,84 €7,47 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 800 g PODRAVKA (6)najniže u Stridonu 5,90 €7,38 €/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 200 g PODRAVKA (14)najniže u Stridonu 1,99 €9,95 €/kg
- KOLAČ MRAM.ČOK.400 g LEVENTIĆnajniže u Stridonu 2,65 €6,62 €/kg