Čokolešnik 200 g
€1.59
€7.95/kg · in 9 chains
at Ribola
Average
€2.41 9 chains
Highest
€2.59 at Jadranka
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 29 Sep to 3 Oct
By chain
- Ribola €1.59€7.95/kg
- Kauflandpromotion €1.99€9.95/kg
- Jadranka €2.59€12.95/kg
- KTC €2.59€12.95/kg
- Konzum €2.59€12.95/kg
- Plodine €2.59€12.95/kg
- Spar €2.59€12.95/kg
- Studenac €2.59€12.95/kg
- Tommy €2.59€12.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104245053. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Ribola
-
€1.59 (+5%)
Source: Ribola price list, store 099, 3 Oct 2026 (Žuljanska 1 Dubrovnik)
- Kaufland
-
€1.99; promotion started before our records (-23%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Jadranka
-
€2.59 (+0%)
Source: Jadranka price list, store 607, 3 Oct 2026 (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
€2.59
Source: KTC price list, store PJ40, 3 Oct 2026 (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Konzum
-
€2.59 (+0%)
Source: Konzum price list, store 0158, 3 Oct 2026 (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
€2.59
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
€2.59 (+0%)
Source: Spar price list, store 87001, 3 Oct 2026 (varazdin optujska 171)
- Studenac
-
€2.59
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
€2.59 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- LINO DJECJA HRANA COKOLESNIK 950 Glowest at Tommy promotion €3.69€3.88/kg
- LINO DJECJA HRANA COKOLESNIK 450 Glowest at Stridon €3.39€7.53/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 380 g PODRAVKA (8)lowest at Stridon €2.84€7.47/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 800 g PODRAVKA (6)lowest at Stridon €5.90€7.38/kg
- ČOKOLEŠNIK ČOKOLEŠNIK 200 g PODRAVKA (14)lowest at Stridon €1.99€9.95/kg
- KOLAČ MRAM.ČOK.400 g LEVENTIĆlowest at Stridon €2.65€6.62/kg