Podravka Dolcela šlag 5+ 500 ml
2,14 €
4,28 €/l · u 11 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,39 € 11 lanaca
Najviša
2,85 € u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,14 €4,28 €/l
- KTC 2,29 €4,58 €/l
- Kaufland 2,29 €4,58 €/l
- Konzum 2,29 €4,58 €/l
- Plodine 2,29 €4,58 €/l
- Spar 2,29 €4,58 €/l
- Tommy 2,29 €4,58 €/l
- Jadranka 2,39 €4,78 €/l
- Studenac 2,45 €4,90 €/l
- Trgocentar 2,69 €5,38 €/l
- Ribola 2,85 €5,70 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104230578. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,14 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.09, 3.10.2026. (Trg S.Radića 14, Virje)
- KTC
-
2,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0158, 3.10.2026. (KRALJA DRŽISLAVA 22, SPLIT)
- Plodine
-
2,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 027, 3.10.2026. (ZAGREBACKA 2, CAKOVEC)
- Spar
-
2,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Jadranka
-
2,39 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Studenac
-
2,45 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
2,69 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
2,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA ŠLAG KREMA VANILI 45G 2+1GRAT DOLCEnajniže u Sparu 2,95 €32,78 €/kg
- DOLCELA SLAG KREMA COKOLADA 60 G DOLCELAnajniže u Kauflandu 1,29 €21,50 €/kg
- PODRAVKA D.D. ŠLAG PJENA MLIJ.36 g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka 1,09 €30,28 €/kg
- DOLCELA SLAG KREMA VANILIJA 45 G DOLCELAnajniže u KTC-u 1,29 €25,80 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g DOLCELAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €23,57 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA MLIJEKO 36g 3+1GRAT DOLCnajniže u lancu Stanic 2,20 €20,37 €/kg