Dolcela šlag pjena s vodom 42 g
0,99 €
23,57 €/kg · u 10 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,12 € 10 lanaca
Najviša
1,29 € u Trgocentru
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 0,99 €23,57 €/kg
- Tommy 1,09 €25,95 €/kg
- Kaufland 1,10 €26,19 €/kg
- Konzum 1,10 €27,50 €/kg
- Plodine 1,10 €26,19 €/kg
- Ribola 1,10 €26,19 €/kg
- Spar 1,10 €26,19 €/kg
- Vrutak 1,11 €26,43 €/kg
- Studenac 1,17 €27,86 €/kg
- Trgocentar 1,29 €30,71 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104216947. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
0,99 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Tommy
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Kaufland
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,10 € (+29%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,10 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87007, 3.10.2026. (zadar polacisce 4)
- Vrutak
-
1,11 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,17 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
1,29 € (-10%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P080, 3.10.2026. (103 BRIGADE 8 ZABOK)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g 3+1GRAT DOLCELAnajniže u Kauflandu 3,29 €19,58 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA 42 g S VODOM PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,95 €22,62 €/kg
- PODRAVKA d.d. KOPRIVNICA ŠLAG PJENA S VODOM VREĆ.800g DOLCELAnajniže u KTC-u 9,49 €11,86 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA S VODOM 42 g 3+1 GRATIS PODRAVKA (12)najniže u Stridonu 2,84 €67,62 €/kg