ŠLAG PJENA 42 g S VODOM PODRAVKA
Najniža danas
0,95 €
22,62 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,95 €22,62 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,95 € (3.10.)
0,95 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03831003114725. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,95 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.74, 3.10.2026. (Puškarićeva 102b, Lučko)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g 3+1GRAT DOLCELAnajniže u Kauflandu 3,29 €19,58 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g DOLCELAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €23,57 €/kg
- ŠLAG PJENA 800g S VODOM PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka 7,49 €9,36 €/kg
- PODRAVKA d.d. KOPRIVNICA ŠLAG PJENA S VODOM VREĆ.800g DOLCELAnajniže u KTC-u 9,49 €11,86 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA S VODOM 42 g 3+1 GRATIS PODRAVKA (12)najniže u Stridonu 2,84 €67,62 €/kg