Podravka šlag pjena 36 g
1,09 €
30,28 €/kg · u 13 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,17 € 13 lanaca
Najviša
1,49 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,09 €30,28 €/kg
- Kaufland 1,09 €30,28 €/kg
- Tommy 1,09 €30,28 €/kg
- Konzum 1,10 €27,50 €/kg
- Plodine 1,10 €30,56 €/kg
- Ribola 1,10 €30,56 €/kg
- Spar 1,10 €30,56 €/kg
- Vrutak 1,10 €30,56 €/kg
- Studenac 1,17 €32,50 €/kg
- Gavranović 1,25 €34,72 €/kg
- NTL 1,29 €35,83 €/kg
- Trgocentar 1,29 €35,83 €/kg
- Boso 1,49 €41,39 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104216763. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Kaufland
-
1,09 € (-1%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Tommy
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Konzum
-
1,10 € (+29%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,10 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Vrutak
-
1,10 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,17 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Gavranović
-
1,25 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- NTL
-
1,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
1,29 € (-9%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Boso
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g DOLCELAnajniže u lancu Djelo Vodice 0,99 €23,57 €/kg
- PODRAVKA ŠLAG PJENA VREĆ. 36 g - POD. (22)najniže u Stridonu 0,80 €22,22 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA MLIJEKO 36g 3+1GRAT DOLCnajniže u lancu Stanic 2,20 €20,37 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA VODA 42g 3+1GRAT DOLCELAnajniže u Kauflandu 3,29 €19,58 €/kg
- DOLCELA SLAG HIT 42 G DOLCELAnajniže u Tommyju 1,09 €25,95 €/kg
- DOLCELA 800G DOLCELA ŠLAG PJENA MLIJnajniže u Stridonu 7,19 €8,99 €/kg