ŠLAG PJENA VRE. PODRAVKA 800 g (10)
7,19 €
8,99 €/kg · u 3 lanca
u Stridonu
Prosječna
8,63 € 3 lanca
Najviša
9,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 7,19 €8,99 €/kg
- Metro 8,70 €10,87 €/kg
- Djelo Vodice 9,99 €12,49 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850104219436. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
7,19 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.76, 3.10.2026. (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Metro
-
8,70 € (+1%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
9,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- PODRAVKA D.D. ŠLAG PJENA MLIJ.36 g PODRAVKAnajniže u lancu Jadranka 1,09 €30,28 €/kg
- PODRAVKA ŠLAG PJENA VREĆ. 36 g - POD. (22)najniže u Stridonu 0,80 €22,22 €/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA MLIJEKO 36g 3+1GRAT DOLCnajniže u lancu Stanic 2,20 €20,37 €/kg
- PODRAVKA d.d. KOPRIVNICA ŠLAG PJENA S VODOM VREĆ.800g DOLCELAnajniže u KTC-u 9,49 €11,86 €/kg