ŠLAG PJENA VRE. PODRAVKA 800 g (10)
€7.19
€8.99/kg · in 3 chains
at Stridon
Average
€8.63 3 chains
Highest
€9.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €7.19€8.99/kg
- Metro €8.70€10.87/kg
- Djelo Vodice €9.99€12.49/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850104219436. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€7.19 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.76, 3 Oct 2026 (Ivana Keleka 83a, Sesvete)
- Metro
-
€8.70 (+1%)
Source: Metro price list, store S10, 3 Oct 2026 (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
€9.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- PODRAVKA D.D. ŠLAG PJENA MLIJ.36 g PODRAVKAlowest at Jadranka €1.09€30.28/kg
- PODRAVKA ŠLAG PJENA VREĆ. 36 g - POD. (22)lowest at Stridon €0.80€22.22/kg
- DOLCELA ŠLAG PJENA MLIJEKO 36g 3+1GRAT DOLClowest at Stanic €2.20€20.37/kg
- PODRAVKA d.d. KOPRIVNICA ŠLAG PJENA S VODOM VREĆ.800g DOLCELAlowest at KTC €9.49€11.86/kg