DORINA ČOK.NAPO.100g
Najniža danas
1,32 €
13,20 €/kg · u 1 lancu
u Ribolu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Ribola 1,32 €13,20 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,32 € (3.10.)
1,32 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850102519538. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Ribola
-
1,32 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 070, 3.10.2026. (Poljicka cesta 121A Dugi rat)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA NAPOLITANKE 290 g DORINAnajniže u Bosi akcija 2,99 €10,31 €/kg
- DORINA ČOKOL DORIN 100 g NAPOLITANKEnajniže u Bosi 2,29 €22,90 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA NAPOLITANKA 100 g DORINAnajniže u Lidlu 1,45 €14,50 €/kg
- DORINA ČOKOLADA NAPOL. KAK/ML.100 g Dnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €19,90 €/kg
- DORINA DORINA ČOKOLADA 100G NAPOLIT.najniže u Metrou akcija 31,80 €19,88 €/kg
- Dorina Čokolada s napolitankamanajniže u Lidlu 2,99 €10,31 €/kg