Dorina čokolada napolitanka 100 g
1,45 €
14,50 €/kg · u 17 lanaca
u Lidlu
Prosječna
1,98 € 17 lanaca
Najviša
2,29 € u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Lidl 1,45 €14,50 €/kg
- Studenacakcija 1,45 €14,50 €/kg
- Jadranka 1,89 €18,90 €/kg
- Metro 1,90 €19,00 €/kg
- Djelo Vodice 1,99 €19,90 €/kg
- KTC 1,99 €19,90 €/kg
- Kaufland 1,99 €19,90 €/kg
- Konzum 1,99 €19,90 €/kg
- Plodine 1,99 €19,90 €/kg
- Spar 1,99 €19,90 €/kg
- Tommy 1,99 €19,90 €/kg
- Trgocentar 1,99 €19,90 €/kg
- Ribola 2,05 €20,50 €/kg
- Gavranović 2,19 €21,90 €/kg
- Boso 2,29 €22,90 €/kg
- NTL 2,29 €22,90 €/kg
- Trgovina Krk 2,29 €22,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102519521. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Lidl
-
1,45 € (+63%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Studenac
-
1,45 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Jadranka
-
1,89 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Metro
-
1,90 € (-5%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Djelo Vodice
-
1,99 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
1,99 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,99 € (+37%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,99 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Spar
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgocentar
-
1,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Ribola
-
2,05 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Gavranović
-
2,19 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 199, 3.10.2026. (Majstorska 9, ZAGREB)
- Boso
-
2,29 € (+10%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- NTL
-
2,29 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
2,29 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA NAPOLITANKE 290 g DORINAnajniže u Bosi akcija 2,99 €10,31 €/kg
- Dorina Čokolada s napolitan., 100gnajniže u Lidlu 1,45 €14,50 €/kg
- DORINA ČOKOLADA NAPOL. KAK/ML.100 g Dnajniže u lancu Djelo Vodice 1,99 €19,90 €/kg
- DORINA DORINA ČOKOLADA 100G NAPOLIT.najniže u Metrou akcija 31,80 €19,88 €/kg
- DORINA ČOK.NAPO.100gnajniže u Ribolu 1,32 €13,20 €/kg
- Dorina Čokolada s napolitankamanajniže u Lidlu 2,99 €10,31 €/kg