ČOKOLADA MLIJEČNA 80 g DORINA
Najniža danas
1,03 €
12,88 €/kg · u 1 lancu
u lancu Stanic
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 1,03 €12,88 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 3 dana naših zapisa: 1,03 € (3.10.)
1,03 €
28.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850102519408. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
1,03 € (-13%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
Druge veličine
- DORINA ČOKOL DORINA MLIJEČNA 80gnajniže u Plodinama 0,99 €12,38 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA MLIJEČNA 250 g DORINAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €11,96 €/kg
- ČOK.MLI.220 g DORINAnajniže u Studencu akcija 2,50 €11,36 €/kg
- KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA MLIJECNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAnajniže u Lidlu 0,59 €22,69 €/kg
- Dorina Čokolada extra mliječnanajniže u Studencu akcija 1,55 €7,05 €/kg
- Dorina ČOK.DORINA MLIJ.STEVIJA 80 gnajniže u Konzumu akcija 2,48 €31,00 €/kg