ČOK.MLI.220 g DORINA
2,50 €
11,36 €/kg · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,76 € 5 lanaca
Najviša
4,79 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 2,50 €11,36 €/kg
- Stridon 2,55 €11,59 €/kg
- Ribola 4,49 €20,41 €/kg
- Tommy 4,49 €20,41 €/kg
- Djelo Vodice 4,79 €21,77 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102501946. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
2,50 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1042, 3.10.2026. (Trg grofova Erdodyja 9, POPOVAČA)
- Stridon
-
2,55 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.61, 3.10.2026. (Ksaver 200, Zagreb)
- Ribola
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Tommy
-
4,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10140, 3.10.2026. (ŽNJANSKA ULICA 4, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
4,79 € (+66%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Druge veličine
- DORINA ČOKOL DORIN 160 g MLIJEKO USKRSnajniže u Bosi 1,99 €12,44 €/kg
- DORINA ČOKOL DORINA MLIJEČNA 80gnajniže u Plodinama 0,99 €12,38 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA MLIJEČNA 250 g DORINAnajniže u lancu Djelo Vodice 2,99 €11,96 €/kg
- Dorina Čokolada extra mliječnanajniže u Studencu akcija 1,55 €7,05 €/kg
- KRAS TJEDNE NARUDZBE COKOLADA MLIJECNA COKOLADA RIZA 26 G DORINAnajniže u Lidlu 0,59 €22,69 €/kg
- DORINA PETI.BE.105 gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,89 €18,00 €/kg