ČAJNO PECIVO DOMAĆICA ORIGINAL 500 g KRAŠ
Najniža danas
5,79 €
11,58 €/kg · u 1 lancu
u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- NTL 5,79 €11,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 5,79 € (3.10.)
5,79 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850102007387
- NTL
-
5,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Druge veličine
- DOMAĆICA KEKS DOMAĆICA ORIGINAL VR 170 gnajniže u Bosi akcija 1,59 €9,35 €/kg
- KRAŠ D.D. ČAJNO PECIVO DOMAĆICA ORIGINAL 300 g KRAŠnajniže u Stridonu 2,19 €7,30 €/kg
- KRAŠ D.D. ČAJNO PECIVO DOMAĆICA ORIGINAL 300 g KRAŠ EDICIJAnajniže u KTC-u 1,55 €5,17 €/kg
- DOMAĆICA KEKS DOMAĆICA ORIGINAL MINI VR 100 gnajniže u Kauflandu akcija 0,99 €9,90 €/kg
- Kraš Domaćica originalnajniže u Konzumu 1,50 €5,00 €/kg
- Kraš Domaćica 500gnajniže u Studencu akcija 2,39 €