Kraš Domaćica original
1,50 €
5,00 €/kg · u 16 lanaca
u Konzumu
Prosječna
3,05 € 16 lanaca
Najviša
3,79 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Konzum 1,50 €5,00 €/kg
- Kaufland 1,99 €6,63 €/kg
- Stridon 2,49 €8,30 €/kg
- Trgocentar 2,49 €8,30 €/kg
- Vrutak 2,49 €8,30 €/kg
- Metroakcija 2,51 €8,37 €/kg
- Djelo Vodice 3,49 €11,63 €/kg
- KTC 3,49 €11,63 €/kg
- Lidl 3,49 €11,63 €/kg
- NTL 3,49 €11,63 €/kg
- Plodine 3,49 €11,63 €/kg
- Ribola 3,49 €11,63 €/kg
- Studenac 3,49 €11,63 €/kg
- Tommy 3,49 €11,63 €/kg
- Trgovina Krk 3,69 €12,30 €/kg
- Gavranović 3,79 €12,63 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850102017126. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Konzum
-
1,50 € (-57%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Kaufland
-
1,99 €
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1230, 3.10.2026. (Ul Ivana Cesmickog 26 Koprivnica)
- Stridon
-
2,49 € (-27%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.43, 3.10.2026. (Bartula Kašića 6, Zagreb Kvatrić)
- Trgocentar
-
2,49 € (-32%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Vrutak
-
2,49 €
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Metro
-
2,51 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Metro, trgovina S15, 3.10.2026. (MURVICA IK 2, ZADAR)
- Djelo Vodice
-
3,49 €
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- KTC
-
3,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ41, 3.10.2026. (NIKOLE TESLE 12 B SISAK)
- Lidl
-
3,49 € (+9%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- NTL
-
3,49 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Plodine
-
3,49 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
3,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Studenac
-
3,49 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Tommy
-
3,49 €
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Trgovina Krk
-
3,69 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121065, 3.10.2026. (Zupana Vratislava 9, DONJA STUBICA)
- Gavranović
-
3,79 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- DOMAĆICA KEKS DOMAĆICA ORIGINAL VR 170 gnajniže u Bosi akcija 1,59 €9,35 €/kg
- KRAŠ D.D. ČAJNO PECIVO DOMAĆICA ORIGINAL 300 g KRAŠnajniže u Stridonu 2,19 €7,30 €/kg
- DOMAĆICA KEKS DOMAĆICA ORIGINAL MINI VR 100 gnajniže u Kauflandu akcija 0,99 €9,90 €/kg
- KRAŠ D.D. ČAJNO PECIVO DOMAĆICA ORIGINAL 300 g KRAŠ EDICIJAnajniže u KTC-u 1,55 €5,17 €/kg
- DOMAĆICA KEKS DOMAĆICA ORIGINAL VR 500 g KRAŠnajniže u Kauflandu 3,99 €7,98 €/kg
- DOMAĆICA DOMAĆICA 600 g KRAŠnajniže u Trgocentru 5,11 €8,52 €/kg