KREMA 60 ml SOLEA
2,49 €
41,50 €/l · u 3 lanca
u Bosi
Prosječna
2,66 € 3 lanca
Najviša
2,79 € u NTL-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 2,49 €41,50 €/l
- Trgocentar 2,69 €44,83 €/l
- NTL 2,79 €46,50 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03838824080703. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
2,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
2,69 € (-1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
2,79 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. SOLEA KREMA 60mlnajniže u Studencu akcija 0,90 €15,00 €/l
- SOLEA SOLEA UNIVERZALNA KREMA 250mLnajniže u Tommyju 4,99 €19,96 €/l
- SOLEA KREMA SOLEA 150ML 0741najniže u Studencu akcija 2,00 €13,33 €/l
- SOLEA SOLEA BABY KREMA 60 mlnajniže u Ribolu 2,15 €35,83 €/l
- SOLEA KREMA SOLEA 60 ml ZA BRIJANJEnajniže u Bosi 1,99 €33,17 €/l
- AWT - Solea KREMA SOLEA UNI 150 ml PLASTIC CUP AWTnajniže u Bosi 3,99 €26,60 €/l