KREMA 60 ml SOLEA
€2.49
€41.50/l · in 3 chains
at Boso
Average
€2.66 3 chains
Highest
€2.79 at NTL
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €2.49€41.50/l
- Trgocentar €2.69€44.83/l
- NTL €2.79€46.50/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03838824080703. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€2.49 (+0%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgocentar
-
€2.69 (-1%)
Source: Trgocentar price list, store P060, 3 Oct 2026 (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- NTL
-
€2.79
Source: NTL price list, store 10101, 3 Oct 2026 (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. SOLEA KREMA 60mllowest at Studenac promotion €0.90€15.00/l
- SOLEA SOLEA UNIVERZALNA KREMA 250mLlowest at Tommy €4.99€19.96/l
- SOLEA KREMA SOLEA 150ML 0741lowest at Studenac promotion €2.00€13.33/l
- SOLEA SOLEA BABY KREMA 60 mllowest at Ribola €2.15€35.83/l
- SOLEA KREMA SOLEA 60 ml ZA BRIJANJElowest at Boso €1.99€33.17/l
- AWT - Solea KREMA SOLEA UNI 150 ml PLASTIC CUP AWTlowest at Boso €3.99€26.60/l