KREMA SOLEA 250 ml
4,99 €
19,96 €/l · u 3 lanca
u Tommyju
Prosječna
5,51 € 3 lanca
Najviša
5,99 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.8. do 3.10.
Po lancima
- Tommy 4,99 €19,96 €/l
- KTC 5,55 €22,20 €/l
- Trgovina Krk 5,99 €23,96 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 07613107420614. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Tommy
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- KTC
-
5,55 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Trgovina Krk
-
5,99 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 121195, 3.10.2026. (Ulica dr.Franje Tudmana 1, SV.KRIZ ZACRETJE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- AWT INTERNATIONAL d.o.o. SOLEA KREMA 60mlnajniže u Studencu akcija 0,90 €15,00 €/l
- SOLEA KREMA SOLEA 150ML 0741najniže u Studencu akcija 2,00 €13,33 €/l
- SOLEA SOLEA BABY KREMA 60 mlnajniže u Ribolu 2,15 €35,83 €/l
- AWT INTERNATIONAL D.O.O KREMA 60 ml SOLEAnajniže u Bosi 2,49 €41,50 €/l
- SOLEA KREMA SOLEA 60 ml ZA BRIJANJEnajniže u Bosi 1,99 €33,17 €/l
- AWT - Solea KREMA SOLEA UNI 150 ml PLASTIC CUP AWTnajniže u Bosi 3,99 €26,60 €/l