SOK 7UP 0,25L
Najniža danas
1,09 €
4,36 €/l · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,09 €4,36 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,09 € (3.10.)
1,09 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03830000629522. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,09 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- IVKOVIC SOKOVI SOK 100% JABUCNI 5 Lnajniže u Metrou 8,75 €1,75 €/l
- SOKOL PIVO SOKOL 1,8L 4% PETnajniže u Plodinama 1,99 €1,11 €/l
- OPG ŠOKAC *RAKIJA LOZOVAČA ŠOKAC 0.7Lnajniže u lancu Vrutak 21,19 €30,27 €/l
- SOKO ŠTARK BOŽIĆNA VREĆICA SOKO ŠTARK 330 gnajniže u Konzumu 3,49 €10,58 €/kg
- OPG ŠOKAC *RAKIJA ŠLJIVOVICA RAKIJA 0.70L ŠOKACnajniže u lancu Vrutak 21,49 €30,70 €/l
- OPG ŠOKAC *RAKIJA VILJAMOVKA RAKIJA 0.7L ŠOKACnajniže u lancu Vrutak 24,29 €34,70 €/l