KRUH BAKIN 500g
Najniža danas
2,95 €
5,90 €/kg · u 1 lancu
u Studencu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenac 2,95 €5,90 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 9 dana naših zapisa: 2,95 € (3.10.)
2,95 €
25.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03401777777770
- Studenac
-
2,95 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Kruh Bakin 500 gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- MLINAR KRUH BAKIN 500g PAK MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- NO BRAND KRUH BAKIN 450gnajniže u Eurospinu 1,49 €3,31 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN PAKIRANI 500gnajniže u lancu Gavranović 2,95 €5,90 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH BAKIN 400g PEKAR TOMOnajniže u Bosi akcija 1,89 €4,72 €/kg
- KLAS HVAR KRUH BAKIN 400g PAK KLASnajniže u Konzumu 2,29 €5,72 €/kg