KRUH BAKIN 450g
Najniža danas
1,49 €
3,31 €/kg · u 1 lancu
u Eurospinu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Eurospin 1,49 €3,31 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 6 dana naših zapisa: 1,49 € (3.10.)
1,49 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03859892986384. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Eurospin
-
1,49 € (+0%)
Izvor: cjenik Eurospin, trgovina 310002, 3.10.2026. (I Štefanovecki zavoj 12, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Kruh Bakin 500 gnajniže u lancu Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- MLINAR KRUH BAKIN 500g PAK MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN PAKIRANI 500gnajniže u lancu Gavranović 2,95 €5,90 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN 500gnajniže u Studencu 2,95 €5,90 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH BAKIN 400g PEKAR TOMOnajniže u Bosi akcija 1,89 €4,72 €/kg
- KLAS HVAR KRUH BAKIN 400g PAK KLASnajniže u Konzumu 2,29 €5,72 €/kg