Kruh Bakin 500 g
Najniža danas
1,45 €
2,90 €/kg · u 2 lanca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
1,62 € 2 lanca
Najviša
1,79 € u Sparu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- Spar 1,79 €3,58 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 1,45 € (3.10.)
1,45 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03858889899942. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
1,45 € (+16%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Spar
-
1,79 € (+13%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87098, 3.10.2026. (grubisno polje n. subica zrinskog 38)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- MLINAR KRUH BAKIN 500g PAK MLINARnajniže u lancu Djelo Vodice 1,45 €2,90 €/kg
- NO BRAND KRUH BAKIN 450gnajniže u Eurospinu 1,49 €3,31 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN PAKIRANI 500gnajniže u lancu Gavranović 2,95 €5,90 €/kg
- GRADSKA PEKARA BJELOVAR KRUH BAKIN 500gnajniže u Studencu 2,95 €5,90 €/kg
- PEKAR TOMO D.O.O. KRUH BAKIN 400g PEKAR TOMOnajniže u Bosi akcija 1,89 €4,72 €/kg
- KLAS HVAR KRUH BAKIN 400g PAK KLASnajniže u Konzumu 2,29 €5,72 €/kg