ORAH JEZGRA 500 g
Najniža danas
4,99 €
9,98 €/kg · u 1 lancu
u Bosi
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Boso 4,99 €9,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 4,99 € (3.10.)
4,99 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 01000001040011. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Boso
-
4,99 € (+9%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Orah jezgra _OC Orah jezgra 500g_OCnajniže u Konzumu akcija 3,29 €6,58 €/kg
- Orah jezgra u rinfuzi, cca. 1kgnajniže u Lidlu 5,99 €5,99 €/kg
- Orah jezgra, 500gnajniže u Eurospinu 4,85 €9,70 €/kg
- PP ORAHOVICA LJEŠNJAK JEZGRA PP ORAHOVICA 500gnajniže u Konzumu 9,69 €19,38 €/kg
- NATURA BRAZILSKI ORAH 100 G NATURAnajniže u Sparu 3,59 €35,90 €/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO ORAH JEZGRA 300 G VEDRINInajniže u Stridonu 2,33 €7,77 €/kg