ORAH JEZGRA 500 g
Lowest today
€4.99
€9.98/kg · in 1 chain
at Boso
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Notify me when it gets cheaper
Sign in by e-mail, no password.
We are not sending alert e-mails yet.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Boso €4.99€9.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
lowest in the 7 days we hold: €4.99 (3 Oct)
€4.99
27 Sep3 Oct
Sources by chain
GTIN 01000001040011. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Boso
-
€4.99 (+9%)
Source: Boso price list, store 2409, 3 Oct 2026 (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Orah jezgra _OC Orah jezgra 500g_OClowest at Konzum promotion €3.29€6.58/kg
- Orah jezgra u rinfuzi, cca. 1kglowest at Lidl €5.99€5.99/kg
- Orah jezgra, 500glowest at Eurospin €4.85€9.70/kg
- PP ORAHOVICA LJEŠNJAK JEZGRA PP ORAHOVICA 500glowest at Konzum €9.69€19.38/kg
- NATURA BRAZILSKI ORAH 100 G NATURAlowest at Spar €3.59€35.90/kg
- VEDRINI SUHO PAKIRANO ORAH JEZGRA 300 G VEDRINIlowest at Stridon €2.33€7.77/kg