CAPPY NARANČA 100% 0,33 l PET
1,37 €
4,15 €/l · u 14 lanaca
u lancu Jadranka
Prosječna
1,63 € 14 lanaca
Najviša
1,85 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 26.8. do 3.10.
Po lancima
- Jadranka 1,37 €4,15 €/l
- Stridon 1,39 €4,21 €/l
- Djelo Vodice 1,59 €4,82 €/l
- Plodine 1,59 €4,82 €/l
- Vrutak 1,59 €4,82 €/l
- KTC 1,62 €4,91 €/l
- Ribola 1,62 €4,91 €/l
- Konzum 1,65 €5,00 €/l
- Tommy 1,65 €5,00 €/l
- NTL 1,69 €5,12 €/l
- Trgocentar 1,69 €5,12 €/l
- Spar 1,75 €5,30 €/l
- Studenac 1,82 €5,52 €/l
- Trgovina Krk 1,85 €5,61 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 00000090492341. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Jadranka
-
1,37 € (+0%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- Stridon
-
1,39 € (-9%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
1,59 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 184, 3.10.2026. (ALFREDA NOBELA 6 SOP, SESVETSKI KRALJEVEC)
- Vrutak
-
1,59 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- KTC
-
1,62 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ40, 3.10.2026. (IVANA CESMICKOG 15 KOPRIVNICA)
- Ribola
-
1,62 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Konzum
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Tommy
-
1,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- NTL
-
1,69 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgocentar
-
1,69 € (+4%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Spar
-
1,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87055, 3.10.2026. (zagreb horvatovac 58)
- Studenac
-
1,82 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgovina Krk
-
1,85 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CAPPY PULPY NEGAZ PIĆE CAPPY PULPY NAR 1Lnajniže u Studencu akcija 1,40 €1,40 €/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 330 ml NARAN.100% PETnajniže u Bosi 1,60 €4,85 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK CAPPY PULPY NARANČA 0,33L PETnajniže u Studencu 1,39 €4,21 €/l
- CAPPY CAPPY NARANČA 100% 1 l PETnajniže u Studencu akcija 1,90 €1,90 €/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 1 L PULPY NARANČAnajniže u lancu Vrutak 2,45 €2,45 €/l
- CAPPY CAPPY NARANČA 50% 1 l PETnajniže u lancu Djelo Vodice 2,59 €2,59 €/l