CAPPY NARANČA 50% 1 l PET
2,59 €
2,59 €/l · u 6 lanaca
u lancu Djelo Vodice
Prosječna
2,82 € 6 lanaca
Najviša
3,03 € u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 2,59 €2,59 €/l
- Metro 2,80 €2,80 €/l
- Ribola 2,82 €2,82 €/l
- Studenac 2,82 €2,82 €/l
- Tommy 2,85 €2,85 €/l
- Stridon 3,03 €3,03 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000323217. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
2,59 € (+37%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
2,80 € (+0%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Ribola
-
2,82 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
- Studenac
-
2,82 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T053, 3.10.2026. (Put Gaja 17, IMOTSKI)
- Tommy
-
2,85 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
3,03 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.02, 3.10.2026. (Papova 8, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- CAPPY PULPY NEGAZ PIĆE CAPPY PULPY NAR 1Lnajniže u Studencu akcija 1,40 €1,40 €/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 330 ml NARAN.100% PETnajniže u Bosi 1,60 €4,85 €/l
- CAPPY SOK 100% NARANČA CAPPY 0.33Lnajniže u lancu Jadranka 1,37 €4,15 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK CAPPY PULPY NARANČA 0,33L PETnajniže u Studencu 1,39 €4,21 €/l
- CAPPY CAPPY NARANČA 100% 1 l PETnajniže u Studencu akcija 1,90 €1,90 €/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 1 L PULPY NARANČAnajniže u lancu Vrutak 2,45 €2,45 €/l