CAPPY NARANČA 100% 1 l PET (6)
1,90 €
1,90 €/l · u 5 lanaca
u Studencu
Prosječna
3,12 € 5 lanaca
Najviša
3,48 € u Plodinama
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Studenacakcija 1,90 €1,90 €/l
- Tommy 3,29 €3,29 €/l
- Stridon 3,45 €3,45 €/l
- Plodine 3,48 €3,48 €/l
- Ribola 3,48 €3,48 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000200945. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Studenac
-
1,90 €; akcija je počela prije naših zapisa
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1078, 3.10.2026. (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Tommy
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
3,45 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Plodine
-
3,48 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 117, 3.10.2026. (CRNA RIKA 3, PLOCE)
- Ribola
-
3,48 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 057, 3.10.2026. (Mostarska 34 Split)
Druge veličine
- CAPPY PULPY NEGAZ PIĆE CAPPY PULPY NAR 1Lnajniže u Studencu akcija 1,40 €1,40 €/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 330 ml NARAN.100% PETnajniže u Bosi 1,60 €4,85 €/l
- CAPPY SOK 100% NARANČA CAPPY 0.33Lnajniže u lancu Jadranka 1,37 €4,15 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK CAPPY PULPY NARANČA 0,33L PETnajniže u Studencu 1,39 €4,21 €/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 1 L PULPY NARANČAnajniže u lancu Vrutak 2,45 €2,45 €/l
- CAPPY CAPPY NARANČA 50% 1 l PETnajniže u lancu Djelo Vodice 2,59 €2,59 €/l