CAPPY NARANČA 100% 1 l PET (6)
€1.90
€1.90/l · in 5 chains
at Studenac
Average
€3.12 5 chains
Highest
€3.48 at Plodine
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Studenacpromotion €1.90€1.90/l
- Tommy €3.29€3.29/l
- Stridon €3.45€3.45/l
- Plodine €3.48€3.48/l
- Ribola €3.48€3.48/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 05449000200945. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Studenac
-
€1.90; promotion started before our records
Source: Studenac price list, store 1078, 3 Oct 2026 (Ulica Marijana Cvetkovića 12, SISAK)
- Tommy
-
€3.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Stridon
-
€3.45 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.05, 3 Oct 2026 (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
- Plodine
-
€3.48
Source: Plodine price list, store 117, 3 Oct 2026 (CRNA RIKA 3, PLOCE)
- Ribola
-
€3.48 (+0%)
Source: Ribola price list, store 057, 3 Oct 2026 (Mostarska 34 Split)
Other sizes
- CAPPY PULPY NEGAZ PIĆE CAPPY PULPY NAR 1Llowest at Studenac promotion €1.40€1.40/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 330 ml NARAN.100% PETlowest at Boso €1.60€4.85/l
- CAPPY SOK 100% NARANČA CAPPY 0.33Llowest at Jadranka €1.37€4.15/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK CAPPY PULPY NARANČA 0,33L PETlowest at Studenac €1.39€4.21/l
- CAPPY PIĆE CAPPY 1 L PULPY NARANČAlowest at Vrutak €2.45€2.45/l
- CAPPY CAPPY NARANČA 50% 1 l PETlowest at Djelo Vodice €2.59€2.59/l