Schweppes tangerine 0,5 l PET
1,05 €
2,10 €/l · u 18 lanaca
u lancu Stanic
Prosječna
1,37 € 18 lanaca
Najviša
1,65 € u lancu Gavranović
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Stanic 1,05 €2,10 €/l
- Stridon 1,15 €2,30 €/l
- Djelo Vodice 1,25 €2,50 €/l
- Metro 1,25 €2,50 €/l
- Trgocentar 1,29 €2,58 €/l
- Jadranka 1,32 €2,64 €/l
- KTC 1,39 €2,78 €/l
- Kaufland 1,39 €2,78 €/l
- Konzum 1,39 €2,78 €/l
- Plodine 1,39 €2,78 €/l
- Ribola 1,39 €2,78 €/l
- Spar 1,39 €2,78 €/l
- Tommy 1,39 €2,78 €/l
- Vrutak 1,39 €2,78 €/l
- Studenac 1,42 €2,84 €/l
- NTL 1,55 €3,10 €/l
- Trgovina Krk 1,59 €3,18 €/l
- Gavranović 1,65 €3,30 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 00000087126068. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stanic
-
1,05 € (-24%)
Izvor: cjenik Stanic, trgovina 131, 3.10.2026. (ŽITNJAK 1)
- Stridon
-
1,15 € (-12%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Djelo Vodice
-
1,25 € (+5%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Metro
-
1,25 € (+13%)
Izvor: cjenik Metro, trgovina S10, 3.10.2026. (JANKOMIR 31, ZAGREB)
- Trgocentar
-
1,29 € (-1%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Jadranka
-
1,32 € (+4%)
Izvor: cjenik Jadranka, trgovina 607, 3.10.2026. (MAXI DRAZICA5 MALILOSINJ)
- KTC
-
1,39 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
1,39 € (+5%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
1,39 € (+3%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Plodine
-
1,39 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
1,39 € (+5%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
1,39 € (+3%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
1,39 € (+3%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Vrutak
-
1,39 € (+7%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Studenac
-
1,42 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- NTL
-
1,55 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Trgovina Krk
-
1,59 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
- Gavranović
-
1,65 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SCHWEPPES PIĆE SCHWE 500 ml TG PETnajniže u Bosi 1,39 €2,78 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES TANGERINE 1Lnajniže u Stridonu 1,75 €1,75 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK SCHWEPPES TANGERINA 1,5L PET COCA COnajniže u lancu Vrutak 2,20 €1,47 €/l
- SCHWEPPES 1,0L SCHWEPPES TANGERINE PETnajniže u Metrou 22,35 €1,86 €/l