Schweppes Tangerine, 1,5l
2,20 €
1,47 €/l · u 17 lanaca
u lancu Vrutak
Prosječna
2,40 € 17 lanaca
Najviša
3,09 € u lancu Trgovina Krk
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.9. do 3.10.
Po lancima
- Vrutak 2,20 €1,47 €/l
- Stridon 2,22 €1,48 €/l
- KTC 2,29 €1,53 €/l
- Kaufland 2,29 €1,53 €/l
- Konzum 2,29 €1,53 €/l
- Lidl 2,29 €1,53 €/l
- Plodine 2,29 €1,53 €/l
- Ribola 2,29 €1,53 €/l
- Spar 2,29 €1,53 €/l
- Tommy 2,29 €1,53 €/l
- Djelo Vodice 2,35 €1,57 €/l
- NTL 2,35 €1,57 €/l
- Studenac 2,35 €1,57 €/l
- Trgocentar 2,39 €1,59 €/l
- Gavranović 2,65 €1,77 €/l
- Boso 2,80 €1,87 €/l
- Trgovina Krk 3,09 €2,06 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 05449000044730. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Vrutak
-
2,20 € (+0%)
Izvor: cjenik Vrutak, trgovina 001, 3.10.2026. (vodovodna20a)
- Stridon
-
2,22 € (-16%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- KTC
-
2,29 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
- Kaufland
-
2,29 € (+3%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Konzum
-
2,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Konzum, trgovina 0010, 3.10.2026. (ALEJA JAVORA 2A, ZAGREB)
- Lidl
-
2,29 € (+5%)
Izvor: cjenik Lidl, trgovina 104, 3.10.2026. (Ulica Dr. Franje Tuđmana 30, Jastrebarsko)
- Plodine
-
2,29 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- Ribola
-
2,29 € (+3%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Spar
-
2,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87001, 3.10.2026. (varazdin optujska 171)
- Tommy
-
2,29 € (+2%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10100, 3.10.2026. (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Djelo Vodice
-
2,35 € (+3%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- NTL
-
2,35 €
Izvor: cjenik NTL, trgovina 10101, 3.10.2026. (Frana Galovica 11A, KRAPINA)
- Studenac
-
2,35 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina 1010, 3.10.2026. (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
- Trgocentar
-
2,39 € (-3%)
Izvor: cjenik Trgocentar, trgovina P060, 3.10.2026. (BANA JOSIPA JELACICA 139 ZAPRESIC)
- Gavranović
-
2,65 €
Izvor: cjenik Gavranović, trgovina 222, 3.10.2026. (Brace Gojaka 4, KARLOVAC)
- Boso
-
2,80 € (+4%)
Izvor: cjenik Boso, trgovina 2409, 3.10.2026. (H.D.Genschera 22b, Vinkovci)
- Trgovina Krk
-
3,09 €
Izvor: cjenik Trgovina Krk, trgovina 111001, 3.10.2026. (Dubasljanska 80, MALINSKA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- SCHWEPPES 0,25L SCHWEPPES TANGER.POV24/1najniže u Bosi 1,34 €5,36 €/l
- SCHWEPPES PIĆE SCHWE 500 ml TG PETnajniže u Bosi 1,39 €2,78 €/l
- SCHWEPPES GAZ PIĆE SCHWEPPES TANGERINE 1Lnajniže u Stridonu 1,75 €1,75 €/l
- COCA-COLA HBC HRVATSKA D.O.O. SOK SCHWEPPES TANGERINE 0,5L PETnajniže u lancu Stanic 1,05 €2,10 €/l
- SCHWEPPES 1,0L SCHWEPPES TANGERINE PETnajniže u Metrou 22,35 €1,86 €/l
- SCHWEPPES TANGERINE 0,25Lnajniže u lancu Djelo Vodice 1,29 €5,16 €/l