NIVEA KR.30 ml MEN
1,37 €
45,67 €/l · u 5 lanaca
u Stridonu
Prosječna
2,28 € 5 lanaca
Najviša
2,59 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 1,37 €45,67 €/l
- Ribola 2,39 €79,67 €/l
- Djelo Vodice 2,49 €83,00 €/l
- Plodine 2,55 €85,00 €/l
- KTC 2,59 €86,33 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 00000042277330. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
1,37 € (-37%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Ribola
-
2,39 € (+6%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 0019, 3.10.2026. (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
2,49 € (+28%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
2,55 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 001, 3.10.2026. (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
2,59 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ07, 3.10.2026. (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA KREMA NIVEA MEN 150MLnajniže u Studencu akcija 2,50 €16,67 €/l
- NIVEA NIVEA MEN KREMA 75 MLnajniže u Stridonu 2,59 €34,53 €/l
- Nivea Men Nivea Men Krema hidratant.Sensitive 75mlnajniže u Konzumu 10,00 €125,00 €/l
- NIVEA NIVEA FOR MEN INTE.KREMA 50 MLnajniže u Plodinama 8,79 €175,80 €/l
- NIVEA KREMA NIVEA FOR MEN 50ML INT 8122najniže u Konzumu 12,89 €257,80 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O KREMA ZA MUŠK. 150 ml NIVEAnajniže u Tommyju 5,99 €39,93 €/l