NIVEA KR.30 ml MEN
€1.37
€45.67/l · in 5 chains
at Stridon
Average
€2.28 5 chains
Highest
€2.59 at KTC
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €1.37€45.67/l
- Ribola €2.39€79.67/l
- Djelo Vodice €2.49€83.00/l
- Plodine €2.55€85.00/l
- KTC €2.59€86.33/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 00000042277330. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€1.37 (-37%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Ribola
-
€2.39 (+6%)
Source: Ribola price list, store 0019, 3 Oct 2026 (Ulica Svetog Nikole16A Solin)
- Djelo Vodice
-
€2.49 (+28%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
- Plodine
-
€2.55
Source: Plodine price list, store 001, 3 Oct 2026 (MARINICI 182A, VISKOVO)
- KTC
-
€2.59
Source: KTC price list, store PJ07, 3 Oct 2026 (TRG SV. FLORIJANA 1 KRIZEVCI)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- NIVEA KREMA NIVEA MEN 150MLlowest at Studenac promotion €2.50€16.67/l
- NIVEA NIVEA MEN KREMA 75 MLlowest at Stridon €2.59€34.53/l
- Nivea Men Nivea Men Krema hidratant.Sensitive 75mllowest at Konzum €10.00€125.00/l
- NIVEA NIVEA FOR MEN INTE.KREMA 50 MLlowest at Plodine €8.79€175.80/l
- NIVEA KREMA NIVEA FOR MEN 50ML INT 8122lowest at Konzum €12.89€257.80/l
- ALCA ZAGREB D.O.O KREMA ZA MUŠK. 150 ml NIVEAlowest at Tommy €5.99€39.93/l