KREMA NIVEA FOR MEN 50 ml
8,79 €
175,80 €/l · u 4 lanca
u Plodinama
Prosječna
12,27 € 4 lanca
Najviša
15,49 € u KTC-u
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 28.8. do 3.10.
Po lancima
- Plodine 8,79 €175,80 €/l
- Spar 10,99 €219,80 €/l
- Studenac 13,79 €275,80 €/l
- KTC 15,49 €309,80 €/l
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 04005808789382. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Plodine
-
8,79 €
Izvor: cjenik Plodine, trgovina 016, 3.10.2026. (I CESMICKOG 5A, KOPRIVNICA)
- Spar
-
10,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 8701, 3.10.2026. (zadar bleiburskih zrtava 18)
- Studenac
-
13,79 €
Izvor: cjenik Studenac, trgovina T100, 3.10.2026. (Četvrt Ribnjak 17, OMIŠ)
- KTC
-
15,49 €
Izvor: cjenik KTC, trgovina PJ46, 3.10.2026. (VUKOVARSKA 3 A VIROVITICA)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- NIVEA KREMA NIVEA FOR MEN 50ML INT 8122najniže u Konzumu 12,89 €257,80 €/l
- Nivea Men Nivea Men Krema hidratant.Sensitive 75mlnajniže u Konzumu 10,00 €125,00 €/l
- Nivea Nivea for men energetska krema Q10 50mlnajniže u Kauflandu 13,95 €279,00 €/l
- NIVEA GEL NIVEA KREMAST ZA KOSU 150ML 8780najniže u Kauflandu 5,99 €39,93 €/l
- ALCA ZAGREB D.O.O KREMA ZA BRIJANJE PROTECT & CARE NIVEA 100 mlnajniže u Sparu akcija 2,39 €23,90 €/l