MED BAGREM 900G VM2
Najniža danas
11,28 €
12,53 €/kg · u 1 lancu
u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 29.9. do 3.10.
Po lancima
- Djelo Vodice 11,28 €12,53 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 5 dana naših zapisa: 11,28 € (3.10.)
11,28 €
29.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 00000038502118. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Djelo Vodice
-
11,28 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- APIMEL MED MED BAGREM 900 G APIMELnajniže u Kauflandu 6,49 €7,21 €/kg
- APIMEL MED MED BAGREM 250 G APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 3,29 €13,16 €/kg
- ULTRA MED BAGREM 700 g UL TRAnajniže u Ribolu akcija 4,49 €6,41 €/kg
- MEDO-FLOR MED MED BAGREM 300 G MEDO FLORnajniže u Kauflandu 3,85 €12,83 €/kg
- APIMEL MED BAGREM 450 g APIMELnajniže u lancu Djelo Vodice 4,99 €11,09 €/kg
- DEMIT MED BAGREM 900 gnajniže u Konzumu 12,99 €14,43 €/kg