Tost u Ribolu
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Ribolu: 1,00 € (2,00 €/kg). Najniža cijena koju smo našli u svim lancima: 0,99 € (1,98 €/kg) u Kauflandu, u Konzumu, u Lidlu, u Plodinama, u Sparu i u Tommyju.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
1,00 €
2,00 €/kg
u Ribolu
Proizvodi
- TOST BIJELI 460 g DULCESOL0,92 € · 2,00 €/kg
- TOST CLAS.500 g TOSTIĆ1,00 € · 2,00 €/kg
- TOST CLASSIC 400 g ULTRA0,80 € · 2,00 €/kg
- TOST CLASSIC 500 g DON DON1,00 € · 2,00 €/kg
- TOST INT.KLARA 500 g1,00 € · 2,00 €/kg
- TOST INTEG. 460 g DULCESOL1,09 € · 2,37 €/kg
- TOST INTEG.400 g ULTRA1,29 € · 3,23 €/kg
- TOST SJEM. 500 g DON DON2,49 € · 4,98 €/kg
- TOST PAN BAU. 400 g INTEG. BARILLA2,23 € · 5,58 €/kg
Drugi lanci
- Kaufland0,99 € · 1,98 €/kg
- Konzum0,99 € · 1,98 €/kg
- Lidl0,99 € · 1,98 €/kg
- Plodine0,99 € · 1,98 €/kg
- Spar0,99 € · 1,98 €/kg
- Tommy0,99 € · 1,98 €/kg
- Eurospin1,00 € · 2,00 €/kg
- KTC1,00 € · 2,00 €/kg
- Stanic1,00 € · 2,00 €/kg
- Studenac1,00 € · 2,00 €/kg
- Stridon2,14 € · 4,28 €/kg
- NTL2,19 € · 4,38 €/kg
- Gavranović2,20 € · 4,40 €/kg
- Trgovina Krk3,25 € · 6,50 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: tost kruh, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Ribola čije smo cjenike pročitali: 61.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.