Tost u Tommyju
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Tommyju: 0,99 € (1,98 €/kg). To je najniža cijena koju smo našli u svim lancima.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,99 €
1,98 €/kg
u Tommyju
Proizvodi
- TOST CLASSIC 500 g DON DON0,99 € · 1,98 €/kg
- TOST CLASSIC 500 g T!0,99 € · 1,98 €/kg
- TOST DURUM 400 g GRISSITALIA1,29 € · 3,23 €/kg
- TOST ŽITARICE 400 g GRISSITALIA1,29 € · 3,23 €/kg
- TOST INT.8 VRSTA ŽIT. 400 g OR1,49 € · 3,73 €/kg
- TOST S MASL.ULJEM 400 g ORVA1,49 € · 3,73 €/kg
- TOST AMERIC SAND BIAN 500 g OR2,09 € · 4,18 €/kg
- TOST 500 g KLARA2,25 € · 4,50 €/kg
- TOST SA INT.BRAŠNOM 500 g KLA2,59 € · 5,18 €/kg
Drugi lanci
- Kaufland0,99 € · 1,98 €/kg
- Konzum0,99 € · 1,98 €/kg
- Lidl0,99 € · 1,98 €/kg
- Plodine0,99 € · 1,98 €/kg
- Spar0,99 € · 1,98 €/kg
- Eurospin1,00 € · 2,00 €/kg
- KTC1,00 € · 2,00 €/kg
- Ribola1,00 € · 2,00 €/kg
- Stanic1,00 € · 2,00 €/kg
- Studenac1,00 € · 2,00 €/kg
- Stridon2,14 € · 4,28 €/kg
- NTL2,19 € · 4,38 €/kg
- Gavranović2,20 € · 4,40 €/kg
- Trgovina Krk3,25 € · 6,50 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: tost kruh, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Tommy čije smo cjenike pročitali: 87.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.