Tost u Plodinama
Na dan 3.10.2026. najniža cijena koju smo našli u Plodinama: 0,99 € (1,98 €/kg). To je najniža cijena koju smo našli u svim lancima.
Ažurirano 3.10.2026. iz objavljenih cjenika; cijene bez kartice vjernosti.
Najniža cijena koju smo našli
0,99 €
1,98 €/kg
u Plodinama
Proizvodi
- TOAST CLASS.500 G MULINI0,99 € · 1,98 €/kg
- TOAST 400 G PLODINE MULINI0,80 € · 2,00 €/kg
- TOAST CLASSIC 400 G OHO0,80 € · 2,00 €/kg
- TOAST KRUH KLARA 500 G2,29 € · 4,58 €/kg
- TOAST CLASSIC 400 G MLINAR1,89 € · 4,73 €/kg
- TOAST CLASSIC 500 G TVOJIH 5 MINUTA2,39 € · 4,78 €/kg
- AMERICAN TEXAS TOST 400 G MORATO2,65 € · 6,63 €/kg
- TOST PSENICNI 500 G OLZ3,69 € · 7,38 €/kg
- TOST VISEZRNATI 500 G OLZ3,79 € · 7,58 €/kg
Drugi lanci
- Kaufland0,99 € · 1,98 €/kg
- Konzum0,99 € · 1,98 €/kg
- Lidl0,99 € · 1,98 €/kg
- Spar0,99 € · 1,98 €/kg
- Tommy0,99 € · 1,98 €/kg
- Eurospin1,00 € · 2,00 €/kg
- KTC1,00 € · 2,00 €/kg
- Ribola1,00 € · 2,00 €/kg
- Stanic1,00 € · 2,00 €/kg
- Studenac1,00 € · 2,00 €/kg
- Stridon2,14 € · 4,28 €/kg
- NTL2,19 € · 4,38 €/kg
- Gavranović2,20 € · 4,40 €/kg
- Trgovina Krk3,25 € · 6,50 €/kg
Kako uspoređujemo
Što uspoređujemo: tost kruh, 400 do 500 g.
Trgovine lanca Plodine čije smo cjenike pročitali: 154.
Cijene niže od polovice srednje najniže cijene po lancima izostavljamo: u datotekama su to većinom pogreške.
Najmanje trgovina za stranicu lanca: 10.
Jedno objašnjenje iznad napisala je umjetna inteligencija; cijene su iz cjenika.