Grickalice
2.587 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ATLANTIC TRADE d.o.o. ČOK.M&M CRISPY BUNNY 29gnajniže u Konzumu 0,50 €17,24 €/kg
- ATLANTIC TRADE D.O.O. CORNY BIG ZERO KIKI/ ČOK 40 gnajniže u Studencu akcija 0,50 €12,50 €/kg
- VALLEY OF OATS ZOB.KASA COKOLADA 65 G VALEY OF OATSnajniže u Plodinama 0,52 €8,00 €/kg
- ČOK.CHOCO CLUB 42gnajniže u Ribolu 0,53 €10,60 €/kg
- DOBRA KAŠA ZOB ČOK 65g DOBRAnajniže u Kauflandu akcija 0,53 €8,15 €/kg
- BINGO ČOKO.JAGO.90 g BINGOnajniže u lancu Vrutak 0,53 €0,59 €/kg
- BINGO ČOKO.MLIJ.90 g BINGOnajniže u lancu Vrutak 0,53 €0,59 €/kg
- ČOK.CHOCO CLUB LJ.42 VISPAKnajniže u Ribolu 0,53 €10,60 €/kg
- LINO LADA LINO LADA DUO 50 g PODRAVKAnajniže u Stridonu 0,53 €10,60 €/kg
- SANTE PLOČ LJ/B/ČOK 40 g CRUNCHY SANTEnajniže u Ribolu 0,53 €13,25 €/kg
- SANTE PLOČ. BA/ČOK 40 g C HRUNCHY SANTEnajniže u Ribolu 0,53 €13,25 €/kg
- FILIR KORNET ČOKOLADA 25 g OZMO FILIRnajniže u Tommyju 0,55 €22,00 €/kg
- S-BUDGET PUD.S-BUDGET ČOKOLADA 3X40 gnajniže u Sparu 0,55 €4,58 €/kg
- QUICKIE KROA.ČOKO.60 g KOREKT ZGnajniže u Stridonu 0,55 €9,17 €/kg
- K- Classic KLC.Maxx slad.štap.bijel.čok-jag 120 mlnajniže u Kauflandu 0,55 €4,58 €/l
- AWTINTERNATIONAL D.O.O. ZAGREB VITANOVA ŽITARICE ČOKO/JAGODA 30gnajniže u KTC-u 0,55 €18,33 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA CREAMY MILK 68 g ČOKSAnajniže u Stridonu 0,56 €8,24 €/kg
- ČOK.SAPORO 75gnajniže u Stridonu 0,57 €7,60 €/kg
- STOBI FLIPS ČOKO 80 g STOBInajniže u Stridonu 0,57 €7,12 €/kg
- DONUT ČOK.VIŠNJ.50 g TODAY MELI TEHNOLOnajniže u Ribolu 0,57 €11,40 €/kg