Grickalice
100 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- ATLANTIC TRADE D.O.O. ČOKOLADA S MLIJEČNIM PUNJENJEM 100 g KINDER FERREROnajniže u Kauflandu 1,15 €11,50 €/kg
- DOLCELA SLAG KREMA COKOLADA 60 G DOLCELAnajniže u Kauflandu 1,29 €21,50 €/kg
- DUKAT MLIJEKO COKOLADNO CRNA COKOLADA 0,5 L DUKATnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUPIN D.O.O. ČOKOLADA NOISETTE 100 G SCHOGETTENnajniže u Kauflandu akcija 1,29 €12,90 €/kg
- LUDWIG SCHOGETTEN I FRITT COKOLADA BROWNIE 100 G SCHOGETTENnajniže u Plodinama akcija 1,29 €12,90 €/kg
- BOOM BOX ZOBENA KASA TAMNA COKOLADA 90 G BOOM BOXnajniže u Kauflandu 1,29 €14,33 €/kg
- DUKAT DUKAT ČOKO MLIJEKO CRNA ČOKOLADA 0.5Lnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT DUKAT ČOKO MLIJEKO BIJELA ČOKOLADA 0.5Lnajniže u Dukatu 1,29 €2,58 €/l
- DUKAT D.D. DUKAT VRUĆA ČOKOLADA 0,5 Lnajniže u Stridonu 1,39 €2,78 €/l
- KRAŠ ČOKOLADA RUNOLIST 100g KRAŠnajniže u Lidlu 1,45 €14,50 €/kg
- DORINA ČOKOLADA DORINA MOUSSE ČOKO 95gnajniže u Lidlu 1,45 €15,26 €/kg
- KRAŠ D.D. ČOKOLADA NAPOLITANKA 100 g DORINAnajniže u Lidlu 1,45 €14,50 €/kg
- DELAVIUDA PRALINE MLIJECNA COKOLADA BOMBONES 150 G DELAVIUDAnajniže u Studencu akcija 1,46 €9,73 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA GROŽĐ LJEŠNJAK 90 gnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €16,56 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA MILKINIS 100gnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €14,90 €/kg
- MILKA ČOKOLADA MILKA JOGURT 100gnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €14,90 €/kg
- LASTA ŠTRUDLA ČOKOLADA 250g LASTAnajniže u Kauflandu akcija 1,49 €5,96 €/kg
- SCHWARTAU-CORNY CORNY PROTEINSKA PLOCICA COKOLADA 50 Gnajniže u Tommyju akcija 1,49 €29,80 €/kg
- ALCA ZAGREB D.O.O ČOKOLADA S BADEMIMA I LJEŠNJACIMA 100 g MERCInajniže u Studencu akcija 1,50 €15,00 €/kg
- Kinder Čokolada 12 komadanajniže u Studencu akcija 1,59 €10,60 €/kg