Smočnica
3.975 proizvoda
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Poredaj:
- Yum Yum Azijska instant juha SK7najniže u Lidlu 0,45 €
- Yum Yum Azijska instant juha SK7najniže u Lidlu 0,45 €
- Yum Yum Azijska instant juha SK7najniže u Lidlu 0,45 €
- TENA BRAŠNO GLATKO T-550 TENA 1 kg (10)najniže u Stridonu 0,48 €0,48 €/kg
- B B VANILIN SECER 5X10 G B Bnajniže u Plodinama 0,49 €9,80 €/kg
- Tuzlanska Sol SOL KUHINJ.TUZLA KAMENA 500 gnajniže u Kauflandu 0,49 €0,98 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA KRUPNA 1kg PVC SOLANA PAGnajniže u Kauflandu 0,49 €0,49 €/kg
- SOLANA PAG SOL MORSKA 1kg PVCnajniže u KTC-u 0,49 €0,49 €/kg
- PAG 91 D.O.O SOL MOR.SITNA 1 kg PVC PAG 91najniže u Lidlu 0,49 €0,49 €/kg
- PAG 91 d.o.o. SOL PAG 1kg KRUPNA PVCnajniže u Lidlu 0,49 €0,49 €/kg
- VEGETA MAESTRO ZAČIN ORIGANO USITNJ VR 5g VEGETA MAESTROnajniže u Ribolu akcija 0,49 €98,00 €/kg
- ŠAFRAM BOSILJAK USITNJEN 7G ŠAFRAMnajniže u Konzumu 0,49 €70,00 €/kg
- K-Classic KLC.Mješavina začina za gulaš30gnajniže u Kauflandu 0,49 €16,33 €/kg
- Šafram Šafram đumbir mljeveni vr. 20 gnajniže u Studencu 0,49 €24,50 €/kg
- Šafram Šafram curry mješavina začina 25 gnajniže u Studencu 0,49 €19,60 €/kg
- FINO KOKOSJA JUHA S TJESTENINOM 46 G FINOnajniže u Plodinama 0,49 €10,65 €/kg
- Kania Dalmatinska juhanajniže u Lidlu 0,49 €8,75 €/kg
- FINO PROLJETNA JUHA 50 G FINOnajniže u Plodinama 0,49 €9,80 €/kg
- DIVELLA TJESTENINA TJESTENINA FILINI 500 G DIVELLAnajniže u Stridonu 0,49 €0,98 €/kg
- DIVELLA TJESTENINA TJESTENINA GOMITI 500 G DIVELLAnajniže u Stridonu 0,49 €0,98 €/kg