Sol tuzlanska sitna 500 g
0,49 €
0,98 €/kg · u 2 lanca
u Kauflandu
Prosječna
0,49 € 2 lanca
Najviša
0,49 € u Kauflandu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 25.9. do 3.10.
Po lancima
- Kaufland 0,49 €0,98 €/kg
- Spar 0,49 €0,98 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03870009000038. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Kaufland
-
0,49 € (+26%)
Izvor: cjenik Kaufland, trgovina 1030, 3.10.2026. (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
0,49 € (+7%)
Izvor: cjenik Spar, trgovina 87004, 3.10.2026. (zadar ulica akcije maslenica 1)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- TUZLA SOL SOL KUHINJSKA JODIRANA 250 G TULJAK TUZLAnajniže u KTC-u 0,75 €3,00 €/kg
- ZAPREŠIĆANKA D.O.O. SOL KUHINJSKA TUZLA 1 kgnajniže u Stridonu 0,66 €0,66 €/kg
- ZAPREŠIĆANKA D.O.O. SOL KUHINJSKA TUZLA 5 kgnajniže u Stridonu 2,09 €0,42 €/kg
- TUZLA SOL SOL KAMENA JODIRANA SA MANJE NATRIJA 250 G TULJAK TUZLAnajniže u KTC-u 1,49 €5,96 €/kg
Ista cijena u svim lancima. Što to znači?