Sol tuzlanska sitna 500 g
€0.49
€0.98/kg · in 2 chains
at Kaufland
Average
€0.49 2 chains
Highest
€0.49 at Kaufland
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.49€0.98/kg
- Spar €0.49€0.98/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03870009000038. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.49 (+26%)
Source: Kaufland price list, store 1030, 3 Oct 2026 (Trg hrvatskih branitelja 5 Karlovac)
- Spar
-
€0.49 (+7%)
Source: Spar price list, store 87004, 3 Oct 2026 (zadar ulica akcije maslenica 1)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- TUZLA SOL SOL KUHINJSKA JODIRANA 250 G TULJAK TUZLAlowest at KTC €0.75€3.00/kg
- ZAPREŠIĆANKA D.O.O. SOL KUHINJSKA TUZLA 1 kglowest at Stridon €0.66€0.66/kg
- ZAPREŠIĆANKA D.O.O. SOL KUHINJSKA TUZLA 5 kglowest at Stridon €2.09€0.42/kg
- TUZLA SOL SOL KAMENA JODIRANA SA MANJE NATRIJA 250 G TULJAK TUZLAlowest at KTC €1.49€5.96/kg
Same price at every chain. What is this?