BRAŠNO GLATKO T-550 TENA 1 kg (10)
Najniža danas
0,48 €
0,48 €/kg · u 1 lancu
u Stridonu
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Obavijesti me kad pojeftini
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Obavijesti e-poštom još ne šaljemo.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 0,48 €0,48 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
najniža u 7 dana naših zapisa: 0,48 € (3.10.)
0,48 €
27.9.3.10.
Izvori po lancima
GTIN 03850133223442. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
0,48 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.05, 3.10.2026. (Brajkovićev prilaz 3, Zagreb)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- BRASNO TENA BRASNO T-550 1 KG GLATKO TENAnajniže u Kauflandu 0,79 €0,79 €/kg
- BRASNO TENA BRASNO T-550 GLATKO 2 KG TENAnajniže u Kauflandu 1,55 €0,78 €/kg
- BRASNO TENA BRASNO T-550 5 KG GLATKO TENAnajniže u Kauflandu 3,85 €0,77 €/kg
- BRASNO TENA PSENICNO BRASNO GLATKO 10 KG TENAnajniže u Plodinama 7,19 €0,72 €/kg