Search: sir

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 1000 g KANTICAlowest at KTC €3.79€3.79/kg
  2. DUKAT-PRESIDENT SIR TRAPIST KORA KOLUT PRESIDENT DUKATlowest at Studenac €8.63€4.32/kg
  3. DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 500 g PVClowest at Tommy €2.49€4.98/kg
  4. Z BREGOV SIR POLUTV TILZIT 45% VINDIJAlowest at Plodine €12.49€5.00/kg
  5. Vindija SIR SVJEŽI VARAŽDINSKI 800 glowest at Trgocentar promotion €4.29€5.36/kg
  6. DALMATINSKI SIREVI SIR SVJEŽI 250 g ČAŠAlowest at Tommy promotion €1.49€5.96/kg
  7. Vindija Sir Bovidurlowest at Plodine promotion €16.90€6.76/kg
  8. SIRANA MIH SIR TVRDI DALMATINSKI MIHlowest at Metro €20.61€6.87/kg
  9. MLINAR ŠTRUDEL SIR 135 g MLINARlowest at Djelo Vodice €1.15€8.52/kg
  10. Sirela SIR GOUDA SIRELA CCA 1kglowest at Spar €8.62€8.62/kg
  11. PAŠKA SIRANA SIR PAPRENJ.200 g PAŠKAlowest at Kaufland €1.79€8.95/kg
  12. Sir Kraljevski 20 mj.zrenjelowest at Spar promotion €9.99€9.99/kg
  13. SIRELA SIR GOUDA 400 g SIRELAlowest at Stridon €4.25€10.62/kg
  14. ABC NAMAZ SIR ABC 500 G BELJE ZVIJEZDAlowest at Kaufland €5.49€10.98/kg
  15. DALMATINSKI SIREVI SIR SVJ.SKUTA KRAVLJA 250 glowest at Ribola €2.78€11.12/kg
  16. TRADICIJSKI SIREVI SIR MEDIMURSKI KUHANI 500 G TRADICIJSKI SIREVIlowest at KTC €5.69€11.38/kg
  17. SIRANA MILKA SIR LICKI MIKS 600 G MILKAlowest at Plodine promotion €6.99€11.65/kg
  18. VINDIJA-VINDIJA SIREVI SIR TRAPIST VARAZDINSKI CCA 1,5 KG VINDIJAlowest at Spar €12.39€12.39/kg
  19. SIR ABC 50glowest at Stridon €0.66€13.20/kg
  20. SIR BOVIDUR 200g VINDIJAlowest at Stridon €2.65€13.25/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.