SIR BOVIDUR 200 g VINDIJA
€2.65
€13.25/kg · in 4 chains
at Stridon
Average
€3.92 4 chains
Highest
€4.99 at Djelo Vodice
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 27 Sep to 3 Oct
By chain
- Stridon €2.65€13.25/kg
- Tommy €3.29€16.45/kg
- Ribola €4.75€23.75/kg
- Djelo Vodice €4.99€24.95/kg
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108052978. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Stridon
-
€2.65 (+0%)
Source: Stridon price list, store Prod.17, 3 Oct 2026 (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Tommy
-
€3.29 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10176, 3 Oct 2026 (ULICA 47 49, VELA LUKA)
- Ribola
-
€4.75 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Djelo Vodice
-
€4.99 (+0%)
Source: Djelo Vodice price list, store 02010, 3 Oct 2026 (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Z BREGOV SIR MEKI PLAVA PL BOVI BLUE 100g VINDlowest at Spar promotion €1.85€18.50/kg
- Vindija Sir Bovidur Tvrdi 1/4 kriškalowest at Spar promotion €16.99€16.99/kg
- VINDIJA SIR TVRDI BOVIDUR 280g VINDIJAlowest at Jadranka promotion €6.99€24.96/kg
- VINDIJA SIREVI SIR SVJEŽI BOVI FRESH 280 glowest at Stridon €1.72€6.14/kg
- VINDIJA D.O.O. SIR BOVI BLUE KRIŠKA 150 glowest at Stridon €2.92€19.47/kg
- Vindija Sir Bovidurlowest at Plodine promotion €16.90€6.76/kg