SIR BOVIDUR 200 g VINDIJA
2,65 €
13,25 €/kg · u 4 lanca
u Stridonu
Prosječna
3,92 € 4 lanca
Najviša
4,99 € u lancu Djelo Vodice
Cijene bez kartice vjernosti, iz cjenika od 3.10.2026.
Nema akcije. Cijena nije označena kao akcija. Pogledajte dokaz
Prijava je e-poštom, bez lozinke.
Cijena, od 27.9. do 3.10.
Po lancima
- Stridon 2,65 €13,25 €/kg
- Tommy 3,29 €16,45 €/kg
- Ribola 4,75 €23,75 €/kg
- Djelo Vodice 4,99 €24,95 €/kg
Cijene bez kartice vjernosti, za svaki lanac u njegovoj najjeftinijoj trgovini, iz cjenika od 3.10.2026.
Gdje kupiti
Dokaz: povijest cijene i izvori
Izvori po lancima
GTIN 03850108052978. U zagradi: promjena od sidrene cijene na dan 2.5.2025.
- Stridon
-
2,65 € (+0%)
Izvor: cjenik Stridon, trgovina Prod.17, 3.10.2026. (Dugoselska 102, S.Kraljevec)
- Tommy
-
3,29 € (+0%)
Izvor: cjenik Tommy, trgovina 10176, 3.10.2026. (ULICA 47 49, VELA LUKA)
- Ribola
-
4,75 € (+0%)
Izvor: cjenik Ribola, trgovina 005, 3.10.2026. (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Djelo Vodice
-
4,99 € (+0%)
Izvor: cjenik Djelo Vodice, trgovina 02010, 3.10.2026. (PUT GA?ELEZA 5A, VODICE)
Akciju uspoređujemo s najnižom cijenom iste trgovine u 30 dana prije akcije. Kako računamo
Druge veličine
- Z BREGOV SIR MEKI PLAVA PL BOVI BLUE 100g VINDnajniže u Sparu akcija 1,85 €18,50 €/kg
- Vindija Sir Bovidur Tvrdi 1/4 kriškanajniže u Sparu akcija 16,99 €16,99 €/kg
- VINDIJA SIR TVRDI BOVIDUR 280g VINDIJAnajniže u lancu Jadranka akcija 6,99 €24,96 €/kg
- VINDIJA SIREVI SIR SVJEŽI BOVI FRESH 280 gnajniže u Stridonu 1,72 €6,14 €/kg
- VINDIJA D.O.O. SIR BOVI BLUE KRIŠKA 150 gnajniže u Stridonu 2,92 €19,47 €/kg
- Vindija Sir Bovidurnajniže u Plodinama akcija 16,90 €6,76 €/kg