Search: mlijeko

100 results

Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.

  1. DUKAT D.D. MLIJEKO ČOKOLADNO JUNIOR 0,2 l DUKATlowest at Dukat €0.69€3.45/l
  2. Z'BREGOV MLIJEKO ČOKOLADNO 0.2 VINDIJA DISNEYlowest at Stridon €0.70€3.50/l
  3. OPP NAPOLITANKE VAFL NAPOLITANKA KAKAO MLIJEKO 700glowest at Spar €2.59€3.70/kg
  4. MLIJEKO KOZJE ´Z BREGOV 0,25 Llowest at Tommy promotion €0.95€3.80/l
  5. DUKAT ČOK.MLI 0,2l ČAŠAlowest at Ribola €0.78€3.90/l
  6. Z BREGOV MLIJEKO ČOKOLADNO 'ZB 200ML VINDIJAlowest at Plodine promotion €0.79€3.95/l
  7. VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO DISNEY BEZ LAKTOZE 200 ML Z'BREGOVlowest at Plodine promotion €0.79€3.95/l
  8. S-BUDGET KOKOSOVO MLIJE.S-BUDGET 400 mllowest at Spar €1.59€3.98/l
  9. ML.ČOK.0,2L BEZ LA VINDIJAlowest at Tommy €0.85€4.25/l
  10. Z BREGOV MLIJEKO ČOKOLADNO 0,2 L DISNEYlowest at Kaufland €0.99€4.95/l
  11. MEDENJ.MLI.ČOK.400 g ULTRAlowest at Ribola €2.29€5.72/kg
  12. Vincinni Tortina mliječna kremalowest at Lidl €1.19€5.95/kg
  13. ULTRA TORTELA MLIJE.240 g ULTRAlowest at Jadranka €1.46€6.08/kg
  14. YOUWOK.COM MLIJEKO KOKOS 400ml YOUWOKlowest at KTC €2.49€6.23/l
  15. BLUE DRAGON KOKOSOVO MLIJEKO 400 ML BLUE DRAGONlowest at Studenac promotion €2.50€6.25/l
  16. FRUTEK KAŠ FRUTEK LN VANIL 190glowest at Konzum promotion €1.29€6.79/kg
  17. FRUTEK KAŠ FRUTEK LN KAKAO 190glowest at Konzum promotion €1.29€6.79/kg
  18. MOTO KEKS MOTO KAKAO MLIJEKO 288glowest at Kaufland promotion €1.99€6.91/kg
  19. ZAMJENA ZA MLIJ.U PRAHU 500 glowest at Spar €3.59€7.18/kg
  20. VINCINNI TORTINA MLIJE.300 g LEVENTIĆlowest at KTC €2.25€7.50/kg
How results are ordered

Results are ordered by how closely the product name matches your words: an exact word comes before a partial one, and a match at the start of the name comes first. If nothing matches, we try a close spelling. No chain or brand pays for its place.