Z bregov Mlijeko čok.Disn.1,8%0,2L TETRA
€0.99
€4.95/l · in 4 chains
at Kaufland
Average
€1.04 4 chains
Highest
€1.12 at Studenac
Prices without a loyalty card, from the price lists of 3 Oct 2026.
No promotion. The price is not marked as a promotion. See the proof
Sign in by e-mail, no password.
Price, from 25 Sep to 3 Oct
By chain
- Kaufland €0.99€4.95/l
- Tommy €0.99€4.95/l
- Ribola €1.05€5.25/l
- Studenac €1.12€5.60/l
Prices without a loyalty card, each chain at its cheapest store, from the price lists of 3 Oct 2026.
Where to buy
Proof: price history and sources
Sources by chain
GTIN 03850108023077. In brackets: change since the anchor price of 2 May 2025.
- Kaufland
-
€0.99 (+0%)
Source: Kaufland price list, store 3130, 3 Oct 2026 (Josipa Reihl-Kira 40 Osijek)
- Tommy
-
€0.99 (+0%)
Source: Tommy price list, store 10100, 3 Oct 2026 (PUT BRODARICE 6, SPLIT)
- Ribola
-
€1.05 (+0%)
Source: Ribola price list, store 005, 3 Oct 2026 (Cesta dr.Franje Tudmana 62 Kastel Gomilica)
- Studenac
-
€1.12
Source: Studenac price list, store 1010, 3 Oct 2026 (Kolodvorska ulica 19, KUTINA)
We compare a promotional price with the same store's lowest price in the 30 days before. How we calculate
Other sizes
- Z BREGOV MLIJEKO ČOKOLADNO 'ZB 200ML VINDIJAlowest at Plodine promotion €0.79€3.95/l
- VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO OKUS BIJELA COKOLADA 0,2 L VINDIJAlowest at Plodine promotion €0.79€3.95/l
- VINDIJA-Z'BREGOV COKOLADNO MLIJEKO DISNEY BEZ LAKTOZE 200 ML Z'BREGOVlowest at Plodine promotion €0.79€3.95/l